آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز موفق به دریافت گواهینامه آزمایشگاه معتمد محیط زیست شد

گواهینامه معتمد آزمایشگاه در 17 پارامتر شیمی شامل قلیائیت کل (کربنات ها و بی کربنات ها)، هدایت الکتریکی، سختی کل، کلسیم، فسفات، سولفات، نیتریت، آمونیاک، سدیم، پتاسیم، کلراید، کدورت، DO، pH، TSS، TDS، BOD مورد تایید قرار گرفته است.

آزمایشگاه مرکزی


آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز به عنوان بزرگترین مجموعه آزمایشگاهی شمال غرب کشور آماده ارائه سرویس به اساتید, دانشجویان و محققین محترم می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس پایگاه اطلاعاتی

 http://central-lab.tabrizu.ac.ir مراجعه نمائید.

راه اندازی سامانه پذیرش آنالیز


به اطلاع می رساند نرم افزار مدیریت آزمایشگاهی (سامانه پذیرش آنالیز) راه اندازی شده و کلیه امور مربوط به پذیرش نمونه تا صدور نتیجه از طریق سامانه انجام می گیرد. متقاضیان آنالیز بعد از ثبت نام می توانند از طریق سامانه پذیرش آنالیز درخواست آنالیز نمایند.

 

ثبت نام کلیه نمونه های آزمایشگاه مرکزی و به ویژه نوبت دهی SEM فقط از طریق سامانه خواهد بود و از مراجعه حضوری و تلفنی خودداری گردد. در صورت بروز هر نوع مشکل در ثبت نام با شماره 33393913-041 تماس حاصل فرمایید.

فعال شدن درگاه پرداخت الکترونیکی


درگاه پرداخت الکترونیکی هزینه های آنالیز فعال شده و در منوی سمت راست، در پایین منو می باشد. مشتریان محترم می توانند با مراجعه به درگاه، هزینه های آنالیز خود را بدون مراجعه به بانک پرداخت نمایند.