ارتقاء گواهینامه آزمایشگاه معتمد محیط زیست آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز


ارتقاء گواهینامه آزمایشگاه معتمد محیط زیست این آزمایشگاه به 12 پارامتر دیگر شامل اندازه‌گیری نیترات، فلوئورید، منیزیم، COD، توتال کلیفرم، فکال کلیفرم و فلزات سنگین جیوه، نیکل، سرب، کروم، کبالت و منگنز مورد تأیید اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی قرار گرفته است. با توجه به 17 پارامتر تأیید شده قبلی شامل قلیائیت کل (کربنات ها و بی کربنات ها)، هدایت الکتریکی، سختی کل، کلسیم، فسفات، سولفات، نیتریت، آمونیاک، سدیم، پتاسیم، کلراید، کدورت، DO، pH، TSS، TDS، BOD، مجموع پارامترهای تأیید شده به 29 پارامتر ارتقا یافته است.

گواهینامه آزمایشگاه معتمد و گواهی کالیبراسیون دستگاه ها

گواهینامه بخش دوم پارامترهای آزمایشگاه معتمد

آزمایشگاه مرکزی


آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز به عنوان بزرگترین مجموعه آزمایشگاهی شمال غرب کشور آماده ارائه سرویس به اساتید, دانشجویان و محققین محترم می باشد. این آزمایشگاه، عضو قطعی شاعا، شبکه های آزمایشگاهی فناوری نانو و فناوری های راهبردی و همچنین آزمایشگاه معتمد محیط زیست می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس پایگاه اطلاعاتی http://central-lab.tabrizu.ac.ir مراجعه نمائید.

راه اندازی سامانه پذیرش آنالیز


به اطلاع می رساند نرم افزار مدیریت آزمایشگاهی (سامانه پذیرش آنالیز) راه اندازی شده و کلیه امور مربوط به پذیرش نمونه تا صدور نتیجه از طریق سامانه انجام می گیرد. متقاضیان آنالیز بعد از ثبت نام می توانند از طریق سامانه پذیرش آنالیز درخواست آنالیز نمایند.

 

ثبت نام کلیه نمونه های آزمایشگاه مرکزی و به ویژه نوبت دهی فقط از طریق سامانه خواهد بود و از مراجعه حضوری و تلفنی خودداری گردد. در صورت بروز هر نوع مشکل در ثبت نام با شماره33393913-041 تماس حاصل فرمایید. همچنین لازم است قبل از ثبت نام و استفاده از سامانه، فایل راهنمای استفاده از سامانه را از منوی سمت راست صفحه اصلی سایت مطالعه نمایید.

فعال شدن درگاه پرداخت الکترونیکی


درگاه پرداخت الکترونیکی هزینه های آنالیز فعال شده و در منوی سمت راست، در پایین منو می باشد. مشتریان محترم می توانند با مراجعه به درگاه، هزینه های آنالیز خود را بدون مراجعه به بانک پرداخت نمایند.